صفر تا صد خدمات تعمیرات کولر

ثبت درخواست " تعمیر کولر آبی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
صفر تا صد خدمات تعمیرات کولر

قبل از اینکه تابستان شروع شود باید به فکر سرویس و تعمیرات کولر (آبی یا گازی) خود باشید، زیرا تحمل گرمای تابستان آن هم در ماه‌هایی چون تیر و مرداد برای اکثر افراد مشکل است، مخصوصا اگر در شهرهای جنوبی ایران زندگی می کنید تعمیر کولر یکی از مسائل اساسی برای شما به حساب می آید.

اگر عادت دارید تعمیر لوازم برقی را خودتان انجام دهید، برای اطلاع از تمام خدمات تعمیرات کولر بهتر است در این مقاله از مجله خدمت از ما با ما همراه باشید تا با عیب یابی و تعمیر کولر گازی و آبی و نحوه دسترسی به تعمیرکار در حوزه تعمیر کولر آبی در محل آشنا شوید.

 

 

تعمیر کولر در زمینه کولر آبی

اگر راه اندازی و نصب کولر آبی به درستی انجام نشده باشد، درصد خراب شدن قطعات کولر بالا می رود، بنابراین اولین قدم برای داشتن یک کولر با عملکرد صحیح، نصب اصولی آن است. البته خرید کولر آبی مناسب با مکان و متراژ فضای شما نیز یک امر اساسی است. می‌توانید برای خرید بهتر راهنمای خرید کولر آبی را مطالعه کنید.

یک کولر معیوب نه تنها عملکرد درستی ندارد، بلکه تمام انرژی که باید صرف مطبوع و خنک کردن محیط بکند را به هدر می دهد. عیب یابی کولر نیاز به مهارت و تخصص دارد که بهتر است توسط یک تعمیرکار خبره انجام شود، با این‌حال در ادامه شما را با مراحل عیب یابی و تعمیرات کولر آبی آشنا خواهیم کرد.

 

تعمیرات کولر

 

سرویس و تعمیر قطعات الکتریکی؛ اولین مرحله از تعمیرات کولر

قطعات الکتریکی کولر آبی در واقع همان قطعات اصلی کولر است که شامل پمپ آب، دینام کولر و کلید سه دکمه‌ای قطع و وصل کولر که بیشترین مراقبت نیز باید از این قطعات صورت گیرد زیرا قیمت آنها به مراتب از دیگر قطعات بیشتر است، مخصوصا تعمیر موتور کولر آبی که اغلب مواقع سرویسکار کولر آبی پیشنهاد خرید مجدد موتور را می دهد.

برای مثال خودتان شاید بتوانید تعویض و تعمیر پمپ آب کولر  را انجام دهید، اما کارهایی مانند سیم پیچی موتور کولر آبی یا کانال کشی کولر آبی نیاز به مهارت ویژه و یک فرد متخصص که با عملکرد انواع مدل‌های کولر آبی آشنا باشد، دارد.

 

سرویس و تعمیر قطعات مکانیکی؛ دومین مرحله از تعمیرات کولر

تسمه، شناور کولر، توربین هوا، پروانه و شفت کولر آبی را  قطعات مکانیکی می گویند، که هزینه تعمیر و تعویض آنها از قطعات الکتریکی کمتر است. البته کارهایی نظیر تنظیم شناور کولر آبی با کمی حوصله و آزمون و خطا قابل انجام است.

همچنین اگر اهل کارهای فن هستید با خواندن مقاله تعویض پروانه کولر آبی و انجام گام به گام دستورالعملی که به صورت کامل توضیح داده شده است، قادر خواهید بود پروانه و  شفت قدیمی کولر آبی خود را تعمیر یا تعویض کنید.  

 

سرویس و تعمیر قطعات ثابت؛ سومین مرحله از تعمیرات کولر

قطعات ثابت کولر از نامشان پیداست، در واقع بدنه کولر، دریچه ها و شیر تخلیه جزو قطعات ثابت کولر آبی به حساب می آیند. چیزی که بیشتر از تعمیر درباره قطعات ثابت کولر آبی مهم است، نحوه سرویس و نگهداری قطعات ثابت است. شما با انجام هزینه سرویس کولر آبی به صورت دوره‌ای و سالانه باعث افزایش بازدهی و دوام کولر آبی می‌شوید.

اکثر کولرهای آبی در پشت بام نصب می‌شوند و همیشه در معرض برف، باران و آفتاب شدید در تابستان و زمستان هستند، یکی از کارهای اساسی نصب سایبان کولر است.

 نصب سایبان برای کولر هم در نگهداری بدنه و قطعات کولر تاثیر دارد و هم باعث خنک‌تر شدن باد کولر و باعث بهینه سازی کولر آبی خواهد شد، زیرا بدنه کولر از جنس فلزی است و از داغ شدن بیش از حد بدنه در روزهای گرم تابستان جلوگیری می‌کند.

 

تعمیرات کولر

 

تعمیرات کولر شامل چه مواردی است؟

همانطور که در بالا گفته شد کولر آبی از قطعات مختلفی ساخته شده است و بالطبع سرویس و تعمیر کولر آبی دارای خدمات گسترده‌ای است که تمام خدمات مربوط به این حوزه توسط سرویسکاران و تعمیرکاران فعال در خدمت از ما انجام خواهد شد.

 

چگونه تعمیر کولر در محل را سفارش دهیم؟

اگر عادت به جستجو برای شماره تلفن تعمیرکار دارید، بهتر است روش‌های مدرن که به لطف اینترنت و تکنولوژی ایجاد شده‌اند را انتخاب کنید.

خدمت از ما بازار آنلاین خدمات است که اعزام سریع تعمیرکار کولر آبی در محل به صورت شبانه روزی، تنها یکی از خدماتی است که ارائه می‌دهد. با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن خدمت از ما و با چند کلیک ساده و در کوتاهترین زمان ممکن از خدمات تعمیر کولر آبی شبانه روزی در محل بهره‌مند شوید.

 

قیمت تعمیر کولر چگونه محاسبه می شود؟

قیمت تعمیر کولر یا هر وسیله دیگری یک دغدغه اساسی در حوزه تعمیرات است، زیرا هزینه تعمیرات کولر بسیار شناور است و قیمت ثابتی ندارد و تا کولر بررسی نشود، تعیین قیمت کار مشکلی است. زیرا ممکن است کولر آبی شما نیاز به تعویض یک قطعه پیدا کند.

امکان دیگری که در خدمت از ما برای مشتریان فراهم است، همین استعلام قیمت رایگان از متخصص مربوطه قبل از اعزام تعمیرکار به محل است. می‌توانید قبل از ثبت نهایی سفارش از تعمیرکار منتخب خود مشورت بگیرید و تخمین قیمت پیشنهادی وی را بررسی کنید و در صورت رضایت از قیمت و سوابق کاری وی، سفارش خود را نهایی کنید.

(مطلب پیشنهادی: نظافت کانال کولر)

 

تعمیر کولر

 

عیب یابی و تعمیرات کولر در حوزه اسپیلت

کولر گازی نسبت به کولر آبی پیچیده‌تر است و بهتر است برای تعمیرات کولر خودتان اقدام نکنید و حتما از یک تعمیرکار کولر گازی اسپلیت کمک بگیرید، البته مطالعه درباره نحوه کار کولر گازی دید شما را نسبت به عیب یابی آن باز خواهد کرد.

یکی از مشکلات متداول و رایج کولر گازی این است که باد سرد نمی‌زند و اکثر کسانی که از کولر گازی و اسپلیت استفاده می کنند این است که چرا کولر گازی باد گرم می‌زند؟ این اتفاق سه دلیل عمده دارد، اولین دلیل این است که گاز کمپرسور دستگاه نیاز به شارژ دارد و باید اقدام به شارژ گاز کولر خود کنید. برای دریافت قیمت گاز کولر گازی، می‌توانید از متخصصین ما کمک بگیرید.

دومین دلیل این است که اکثر افراد پس از نصب کولر گازی، فراموش می‌کنند که باید یک برنامه مشخص و از پیش تعیین شده برای سرویس کولر گازی داشته باشند.

سومین دلیل گرفتگی فیلتر هوای درون دستگاه است. ممکن است فیلتر هوا پر از گرد و غبار شده باشد و مسیر عبور هوا مسدود شده باشد. با نصب فیلترهایی مانند فیلتر هپا می‌توانید، تهیه هوای مطبوع و سالم توسط کولر گازی را تسریع ببخشید.

 

تعمیرات کولر شامل چه خدماتی است؟

تعمیرات کولر گازی دارای خدمات گسترده‌ای است که با توجه به برند، نوع و مشکل کولر گازی شما و تشخیص تعمیرکار کولر گازی انجام خواهد شد. در خدمت از ما تمام خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی و اسپیلت توسط متخصصین فعال و ماهر صورت خواهد گرفت که در ادامه لیستی از خدمات ارائه شده گرد آوری شده است.

 

"خدمت از ما" تعمیرات کولر را در کدام شهرها انجام می دهد؟

اگر از عمر کولر گازی شما چند سال می‌گذرد و مشکلات کولر گازی شما را کلافه کرده است، می‌توانید با استخدام تعمیرکار کولر گازی ماهر یک کولر گازی با عملکرد صحیح و بدون مشکل داشته باشید.

مهم نیست شما در کجا زندگی می‌کنید، به وسیله اینترنت و با چند کلیک آسان می‌توانید با کمک خدمت از ما تعمیر کولر گازی منزل یا محل کار خود را انجام دهید. متخصصین خدمت از ما در اکثر شهرهای ایران فعال هستند.

تعمیرات کولرهای گازی

 

عوامل موثر بر قیمت تعمیر کولر کدام است؟

اینکه کولر گازی چقدر مشکل داشته باشد و چقدر از تعمیرکار کولر گازی زمان بگیرد، قیمت تعمیر کولر گازی متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر کولر شما نیاز به تعویض قطعه پیدا کند، هزینه و نصب قطعه کولر گازی جنرال با کولر گازی ال جی یکسان نخواهد بود.

همچنین تعداد قطعاتی که نیاز به سرویس و تعمیر کولر دارند نیز تعیین کننده می‌باشد، در ادامه نمونه‌ای از عوامل تاثیرگذاری که در هزینه و قیمت تعمیرات کولر گازی تاثیر دارند را مطالعه خواهید کرد.

  • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار
  • نوع، مدل و برند کولر گازی
  • میزان دستمزد و مهارت متخصص
  • تعداد قطعات مورد تعمیر

 

تعمیر کولر شامل چه برندهایی می شود؟

برندهای کولر گازی بسیار متنوع هستند، تعمیر کولر گازی در خدمت از ما توسط متخصصین هم برای برندهای ایرانی و هم برای برندهای خارجی قابل انجام است، همچنین تعمیر کولر گازی برندها در اگثر شهرها نیز انجام خواهد شد. برای مثال تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان، شیراز، اهواز، تبریز، مشهد، تهران و دیگر شهرها انجام می‌شود.

لیست برندهای مختلف کولر گازی که توسط متخصصین خدمت از ما ارائه می شود:

 

دیگر خدماتی که خدمت از ما در حوزه سرمایشی انجام می‌دهد:

 

در مقاله بالا انواع خدمات ارائه شده توسط متخصصین فعال در حوزه تعمیر کولر را بررسی کردیم و نحوه محاسبه قیمت تعمیرات کولر را نیز توضیح دادیم.

سرویس و تعمیر کولر آبی و تعمیرات کولر گازی هر کدام دارای خدمات گسترده‌ای هستند که در فصل بهار و با نزدیک شدن به فصل گرما ممکن است افراد زیادی به دنبال انجام آن باشند. با مراجعه و ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید به تعداد زیادی تعمیرکار در حوزه تعمیرات کولر دسترسی داشته باشید.

4.3 امتیاز از 1731 رای


تعمیر کولر آبی
برای سرویس تعمیر کولر آبی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین