فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی
فنر لوله بازکنی

روش کار با فنر لوله بازکنی

دستگاه‌های لوله بازکنی وابسته به نوع توان، قدرت و همچنین پشتیبانی از نوع قطر فنر با هم متفاوت هستند. پر کاربردترین دستگاه‌های لوله باز کنی عبارتند از: دستگاه موشکی، دستگاه سه پایه، چهار پایه، فرقونی و دستگاه تراکم هوا

وابسته به نوع گرفتگی، هر کدام از این دستگاه‌ها قابل استفاده هستند. به عنوان مثال اگر محل گرفتگی با پارچه، پتو، پلاستیک فشرده و اجسام سخت این چنینی گرفته شده باشد، از دستگاه  لوله باز کن موشکی استفاده می‌کنیم. این دستگاه فنر با طول 50 متر را پوشش می‌دهد. برای این کار از فنرهای فولادی با قطر 18 تا 22 (به اصطلاح پشت 18 تا 22) استفاده می‌شود. 90% مصرف برای لوله بازکنی از دستگاه موشکی شده است. از دستگاه فرقونی برای مسیرهایی با طول تا 100 متر و فنرهای با قطر 24 به بالا استفاده می‌شود.

 

فنر لوله بازکنی

 

مطالب مرتبط با موضوع فنر لوله بازکنیعبارتند از:

  • سر فنر لوله بازکنی
  • تولید فنر لوله بازکنی
  • فروش فنر لوله بازکنی دستی
  • فنر لوله بازکنی با دریل
  • فروش فنر لوله بازکنی اصفهان
  • قیمت فنر لوله بازکنی با دریل
  • خرید فنر لوله بازکنی دستی
  • روش کار با فنر لوله بازکنی
  • لوله بازکنی تهران

 


نکته: دستگاه‌های سه پایه و چهار پایه بدلیل خطر برق گرفتگی و امنیت پایین نسبت به دستگاه موشکی و فرقونی کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.


 

دستگا‌ه‌های تراکم هوا، دستگاه‌هایی هستند که در صورت عدم رفع گرفتگی توسط فنرها استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها دارای یک پمپ و یک شلنگ هستند. برای استفاده از این دستگاه ابتدا شلنگ را به درون لوله می‌اندازند سپس پمپ را باد می‌کنند تا هوای آن فشرده گردد و در یک لحظه فشار باد را رها می‌کنند تا از طریق شلنگ تخلیه گردد و لوله را باز کند. اما مشکل اینجاست که بدلیل فشار بالای این دستگاه ممکن است لوله و اتصالات بشکنند و مشکل بسیار بزرگتر شود. برخی دستگاه‌های تراکم هوای قوی سبب تخریب سقف نیز می‌شوند.

 

فروش فنر لوله بازکنی اصفهان

 

انواع فنر لوله بازکنی

فنرهای لوله بازکنی در دودسته فنر لوله بازکنی معمولی و فنر لوله بازکنی فولادی قرار می‌گیرند. همچنین فنرها در طول‌های مختلف با قطرهای مختلف برای لوله بازکنی وجود دارد. قطر فنرها و جنس آن‌ها وابسته به کاربرد و مشکلی که باید رفع شود انتخاب می‌شوند. فنرهای فولادی برای تراش رسوباتی مانند سیمان، ریشه درخت و رسوبات سنگین استفاده می‌شوند. به عنوان مثال برای تراش رسوبات سیمانی از فنر فولادی 18 استفاده می‌شود.

 

قیمت فنر لوله بازکنی با دریل

قیمت فنر لوله بازکنی به صورت کاملا منصفانه در "خدمت از ما" ارائه می شود. در واقع شما در هنگام ثبت درخواست لوله بازکنی، در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" چندین قیمت پیشنهادی دریافت می‌کنید و به انتخاب خودتان و با توجه به پروفایل هر یک از متخصصین می‌توانید خدمات لوله بازکنی را دریافت نمایید. خوتان انتخاب می‌کنید که کدام متخصص کار شما را انجام دهد. 


 

نکته درباره فنر لوله بازکنی: شما می توانید برای درخواست لوله بازکنی خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید؛ و از خدمات ارائه شده در "خدمت از ما" استفاده نمایید.

4.94 امتیاز از 36 رای

لوله بازکنی

برای سرویس لوله بازکنی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با لوله بازکنی

لوله بازکنی پونک
لوله بازکنی تهرانپارس

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading