لوله بازکنی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی یکی از دردسرهایی است که گاهی خانم های خانه دار با آن مواجه می شوند. گرفتگی سینک دستشویی معمولا ناشی از گیر کردن مواد غذایی و ذرات اضافی وارد شده از سینک بر سر راه آب است. خانم های خانه معموله این پرسش را دارند که چگونه چاه سینک ظرفشویی را باز کنیم. برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی و لوله بازکنی می توانید از روش های مختلفی مانند باز کردن لوله ظرفشویی با جوش شیرین ، استفاده از چنته و محلول لوله باز کن قوی استفاده کنید.

بنر خدمت از ما

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با تلمبه:

یکی از راه کردن باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی استفاده از تلمبه و لوله باز کن دستی است. در صورتی که تمایلی به استفاده از مواد شیمیایی ندارید این روش یکی از روش های ساده و کارآمد برای رفع گرفتگی سینک است.

اگر میخواهید چسبندگی بیشتری بین تلمبه و سینک ایجاد کنید، می توانید دور لبه پلاستیکی قسمتی که به ورودی چاه فاضلاب سینک می چسبد، مقداری پارافین بزنید.

قسمت پلاستیکی لوله بازکن را طوری که آب نتواند به زیر کلاهک نفوذ کند روی چاهک قرار دهید و مقداری آب در سینک بریزید. دسته چاه بازکن را محکم به سمت پایین فشار دهید. این کار را چندین بار تکرار کنید تا گرفتگی لوله بر طرف شود.

برای لوله های سینک ظرفشویی دوقلو ،  در پوش یکی از سینک ها را روی آن قرار دهید و آن را کاملا ببندید.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با جوش شیرین :

ترکیب جادویی جوش شیرین و سرکه سفید می تواند شما را از شر گرفتگی سینک ظرفشویی  خلاص کند. برای این کار، سه قاشق جوش شیرین را در سینک بریزید و سپس مقداری سرکه را روی آن بریزید. مراقب باشید که در این مرحله از دستکش استفاده کنید و حتما صورتتان را دور بگیرید.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با مایع لوله باز کنی  :

در صورتی که روش های خانگی چندان مطابق میل شما نیست یا این روش ها کارساز واقع نشد، می توانید مایع های لوله بازکنی را از فروشگاه خریداری کنید. دستور العمل استفاده از مایع لوله بازکنی روی شیشه آن ها نوشته شده است. برای استفاده از این مایع ها معمولا باید هنگامی که سینک خشک است و آب در لوله ها وجود ندارد ، این مایع را در لوله سینک ریخته و به مدت یک ربع الی نیم ساعت صبر کنید. پس از آن سینک را با آب داغ فراوان بشویید.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با چنته :

یکی از روش های قدیمی رفع گرفتگی لوله ظرفشویی استفاده از پودر چنته است . این پودر را می توانید از فروشگاه ها و سوپر مارکت ها تهیه کنید. چنته قدرت بالایی در رفع گرفتگی لوله دارد. البته همین امر در صورت استفاده مداوم از چنته سبب پوسیدگی لوله ها می شود.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با باز کردن لوله های زیر سینک:

در صورتی که روش های بالا موثر واقع نشد، می توانید خودتان دست به کار شوید. لوله ها را از محلی که پیچ شده اند. معمولا آشغال ها در قسمت زانویی لوله گیر می کنند. با باز کردن این قسمت و شستشوی کامل آن می توانید گرفتگی لوله را برطرف کنید.

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با فنر و اسیدهای قوی:

در صورتی که همچنان در زمینه گرفتگی سینک آشپزخانه با مشکل مواجه هستید، اسیدهای قوی و فنرهای تاسیساتی چاره مشکل شما هستند. در برخی موارد گرفتگی به علت گیر کردن یک جسم سخت در مجرای فاضلاب است.

برای رفع مشکل خود برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی ،  باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه و باز کردن لوله ظرفشویی می توانید با ما تماس بگیرید.

 

5.00 امتیاز از 6 رای

لوله بازکنی

لوله بازکنی

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی یکی از دردسرهایی است که گاهی خانم های خانه دار با آن مواجه می شوند. گرفتگی س...
loading