کاغذ دیواری نانو چیست؟

ثبت درخواست " نصب کاغذ دیواری "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کاغذ دیواری نانو چیست؟

کاغذ دیواری نانو سبک جدیدی از انواع کاغذ دیواری بوده که با فناوری نوین نانو همراه است. مقاومت و سازگار با محیط زیست بودن کاغذ دیواری نانو به استقبال افراد برای استفاده از آن در طراحی داخلی منزل و محل کار افزوده است.

بنابراین در پاسخ به سوال کاغذ دیواری نانو چیست می‌توان آن را یک مدل جدید و خاصی از کاغذ دیواری با کیفیت بالا معرفی کرد. کاغذ دیواری نانو در برابر گرما و رطوبت همانند یک عایق عمل کرده و ماندگاری و عمر استفاده بالایی دارد. بنابرلین می‌توان آن را جایگزین مناسبی برای نقاشی ساختمان مدرن در نظر گرفت. 

 

 

قیمت کاغذ دیواری نانو همانند دیگر عناصر دکوراتیو محیط مثل قیمت کابینت آشپزخانه و بوفه پذیرایی، در کنار مزایای استفاده از این سبک کاغذ دیواری و طرح‌های جمع آوری شده در آلبوم کاغذ دیواری نانو از مهمترین نکات در هنگام خرید این سبک کاغذ دیواری می‌باشد. در این مطلب در کنار بررسی ویژگی‌های خاص این مدل کاغذ دیواری با مزیت‌های کاربردی آن به نسبت انواع دیگر کاغذ دیواری آشنا می‌شویم.

 

خرید کاغذ دیواری نانو

 

کاغذ دیواری نانو چیست؟

کاغذ دیواری نانو جدیدترین سبک کاغذ دیواری بوده که به تازگی تولید و قابل استفاده می‌باشد. این سبک کاغذ دیواری به دلیل بهره وری از فناوری نانو در تولید آن بسیار سازگار و دوستدار طبیعت بوده و مضرات دیگر کاغذ دیواری‌ها مثل pvc برای سلامت انسان در ساختار آن دیده نمی‌شود. 

 

کاغذ دیواری نانو چیست؟

 

در هنگام خرید کاغذ دیواری نانو همواره این سوال مطرح بوده که نصب کاغذ دیواری نانو بهتر است یا پی وی سی، در واقع کاغذ دیواری نانو تمامی ویژگی‌های مثبت کاغذ دیواری پی وی سی را به همراه مشخصه‌های کاربردی خود داراست. بنابراین می‌توان آن را خصوصا برای مکان‌هایی مثل اتاق کودک، سالمندان و سرویس بهداشتی و آشپزخانه یک انتخاب مناسب دانست.

 

قیمت کاغذ دیواری نانو

 

کاغذ دیواری نانو به دلیل جذب نکردن گرد و غبار و آلودگی نیاز به تمیز کاری و شستشوی نداشته و در مقایسه با انواع دیوار پوش منزل نمونه‌ای تمیز و استاندار محسوب می‌شود. دلیل نامگذاری این مدل کاغذ دیواری نیز استفاده مستقیم از تکنولوژی نانو در ساخت آن است.

 

کاربرد کاغذ دیواری نانو در دکوراسیون داخلی

سازگار بودن کاغذ دیواری نانو با محیط زیست و بی خطر بودن مواد سازنده این کاغذ دیواری برای سلامت انسان به نوعی آن را برای محیط‌های مثل اتاق خواب بسیار مناسب کرده است. کاغذ دیواری نانو به دلیل مقاوم در برابر رطوبت و گرما برای محیط‌هایی مثل سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه که در معرض رطوبت و بخار بوده مناسب می‌باشد.

 

کاغذ دیواری نانو در دکوراسیون داخلی

 

در واقع کاغذ دیواری نانو برای افرادی که مشکلات زیست محیطی برایشان مهم بوده و به سلامتشان بیشتر اهمیت می‌دهند یک انتخاب عالی است. ذرات و مواد آلوده کننده محیط به راحتی با یک دستمال از سطح کاغذ دیواری نانو پاک شده و این عامل در نگهداری و استفاده این کاغذ دیواری تاثیر دارد. در کنار این موارد دکوراسیون داخلی محیط نیز تحت تاثیر این سبک دیوارپوش با تغییرات خاص و متنوعی همراه است. 

 

آلبوم کاغذ دیواری نانو

 

علاوه بر موارد ذکر شده طرح‌های متنوع ارائه شده در انواع کاغذ دیواری نانو کار ست کردن دیوارپوش با دیگر عناصر دکوراتیو محیط مثل جدیدترین اکسسوری آشپزخانه، سنگ نصب شده بر انواع جزیره آشپزخانه و در نهایت انواع سقف کاذب آشپزخانه را سهولت بخشیده است. 

همین تکنیک را برای دیگر قسمت‌های ساختمان مثل اجرای دیوار پوش ضد آب نانو هماهنگ با دکوراسیون سرویس بهداشتی یا دیوار سه بعدی خاص و زیبا برای تغییر دکوراسیون پذیرایی و اتاق خواب با نصب کاغذ دیواری نانو اجرا کنید. 

 

مزایای کاغذ دیواری نانو برای استفاده 

علاوه بر موارد مطرح شده در بخش کاغذ دیواری نانو چیست می‌توان به مزیت‌های کاربردی متنوعی درباره استفاده از این نوع دیوارپوش به شرح ذیل اشاره داشت.

  • ترکیبات سازنده کاغذ دیواری نانو و فناوری جدید به کار رفته در آن مانع جذب آلودگی و نفوذ گرد و غبار در سطح این دیوارپوش می‌شود.
  • کاغذ دیواری نانو کاملا ضد حساسیت بوده و برای گروه‌های سنی مختلف خصوصا کودکان و سالمندان بی خطر و مناسب است.

 

مزایای کاغذ دیواری نانو

 

  • کاغذ دیواری نانو مقاومت بالایی در برابر خش و ضربه داشته و به راحتی پاره و پوسیده نمی‌شود.بنابراین اگر یافتن علت زرد شدن کاغذ دیواری بعد از نصب در نمونه‌های مختلف برایتان به دغدغه‌ای تبدیل شده، با انتخاب این مدل کاغذ دیواری تا حد زیادی بروز این مشکل را به تاخیر بیاندازید. 
  • این مدل دیوار پوش قابل شستشو بوده و به راحتی می‌توان سطح آن را از لکه و آلودگی ایجاد شده پاک کرد.
  • نور خورشید و اشعه آن بر ویژگی‌های ساختاری کاغذ دیواری نانو اثر منفی ندارد.
  • این دیوارپوش عایق صوتی و حرارتی مناسبی بوده و در برابر رطوبت نیز مقاوم است.
  • کاغذ دیواری نانو ضد حساسیت بوده و برای افرادی مبتلا به آلرژی و مشکلات تنفسی بهترین انتخاب است.

 

آلبوم کاغذ دیواری نانو

مجموعه گسترده‌ای از انواع کاغذ دیواری نانو در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف بصورت گد گذاری شده در آلبوم کاغد دیواری نانو جمع آوری شده است. طرح‌ها و رنگ‌های خاص و متنوع به کار رفته در ساخت کاغذ دیواری نانو با هر سلیقه و سبک دکوراسیونی سازگار بوده و انتخاب در آن راحت است.

 

کاغذ دیواری نانو جدید

 

اجرای راحت کاغذ دیواری نانو بر روی سطوح دیوار و سقف نمونه‌های تغییر دکوراسیون با سبک نصب  کاغذ دیواری روی کاشی و اجرای متدهای نصب کاغذ دیواری روی رنگ روغن و پیش زمینه  نصب کاغذ دیواری روی گچ را تا حد زیادی راحت تر کرده است. 

در هنگام اجرای این سبک تغییر دکوراسیون توجه کافی با بازسازی و ترمیم سطوح مورد نظر مثل ترمیم ترک سقف گچی در دریافت نتیجه مطلوب از نصب این سبک دیوار پوش ضرورت دارد. 

 

تفاوت کاغذ دیواری نانو با کاغذ دیواری نانوون

بسیاری از افراد به دلیل شباهتی که در نام کاغذ دیواری نانو و نانوون وجود داشته آنها را یکسان فرض می‌کنند. اما این دو دیوارپوش با هم تفاوت ساختاری بسیاری داشته که در این قسمت به شرح کوتاهی از آن می‌پردازیم. کاغذ دیواری نانو با به کار بردن فناوری نانو در ساخت آن همراه بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

 

تفاوت کاغذ دیواری نانو با کاغذ دیواری نانوون

 

اما کاغذ دیواری نانوون تشکیل شده از الیاف طبیعی و مواد سلولوزی بوده و دارای مواد سازنده پی وی سی نیست. برای استحکام بیشتر از اکریلیک و الیاف نساجی نیز در ساخت این مدل کاغذ دیواری استفاده می‌شود که می‌تواند حساسیت زا باشد.

 

کاغذ دیواری نانو بهتر است یا پی وی سی

 

کاغذ دیواری نانو با بهره مندی از سالم و بی خطرترین مواد سازنده و به کارگیری فناوری نوین نانو بهترین و مناسب ترین انتخاب برای مبارزه با زندگی ضد طبیعت امروز است. به راحتی می‌توانید با انتخاب دیوارپوش نانو برای اتاق خواب و دیگر بخش‌های منزل علاوه بر سلامتی خود سهمی در حفاظت از محیط زیست داشته باشید.

4.5 امتیاز از 1231 رای


نصب کاغذ دیواری
برای سرویس نصب کاغذ دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین