خدمات فنی تکنیکال

خدمات فنی تکنیکال

4.3 ( از 8 نظر )
4 خدمت موفق
معرفی خدمات فنی تکنیکال:

با توجه به تخصص در امور تاسیسات و سابقه کار ۵ ساله و دیدن دوره های فنی و حرفه ای مرتبط با امور تاسیسات و تحصیلات در رشته برق گرایش الکترونیک توانایی انجام امور مربوط به پکیج و آبگرمکن دیواری و موتور خ انه و رادیاتور و لوله کشی آب سرد و گرم بهداشتی و رادیاتور ها رو دارم . کلیه امور و خدماتی که به مشتری ارائه میدیم همراه با ارائه فاکتور معتبر میباشد . در تعویض و تعمیرات قطعات از بهترین لوازم یدکی مربوطه استفاده میکنیم . سعی بر این داریم که بهترین خدمات با کیفیت ترین خدمات را در سریع ترین زمان با نازلترین قیمت به دستور شما انجام دهیم و در صورت عدم رضایت شما از خدمت ارائه شده ما در صورت درخواست کلیه دستمزد دریافت شده را به شما بر میگردونیمبیشتر

  • با مدیریت محمد امین مرسلی
  • تاسیس شده در سال 1395
  • ارائه خدمات در کمترین زمان و نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت به همراه ارائه فاکتور
مناطق تحت پوشش
  • قزوین
نظرهای مشتریان

مشتریان به خدمات فنی تکنیکال بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.3
از 8 امتیاز
75%
0%
13%
0%
13%
محمد

سلام من درخواست تعمیر پکیجم رو توی سایت ثبت کردم خیلی زود چند نفر پیام دادن این‌ آقا رو انتخاب کردم برای تعمیر ایشون تشریف آوردن هم خیلی زود اومدن هم برخوردشون عالی بود و مهم تر از همه ماسک داشتن و به شدت موضوعات بهداشتی در رابطه با کرونا رو رعایت میکردن داخل منزل مشکل دستگاه رو بر طرف کردن و پیشنهاد دادن برای این که تو فصل سرما و آینده مشکل نخوریم دستگاه رو در اولین فرصت سرویس کنن که من گفتم ببرن دستگاه رو دو روزه با توجه به این‌که تعطیلاتم بود دستگاه رو کامل سرویس کردن خیلی هم تمیز شده بود آوردن نصب کردن و به نظرم دستمزدشم منصفانه بود . پیشنهاد میکنم حتما یکی از انتخاب هاتون برای تعمیر پکیج خونتون این آقا باشه کار رو هم تیمی انجام دادن سرعتشون‌بالا بود دو نفر اومده بودن دستشون درد نکنه من راضی بودم

سرویس و تعمیر پکیج
نیلوفر

سلام یک نفر اومد برای سرویس.ولی متاسفانه اصلا از پکیج سر در نمی آوردن.حتی باز کردن پکیج را من به ایشون گفتم . در زمان باز کردن پکیج از برد عکس گرفتن که اشتباه جان نزنن ولی متاسفانه هنگام جا زدن بازهم اشتباه جازدن وروشن نشد. بعد از دو ساعت تازه جاشو پیدا کردن. در جمع پیشنهاد میکنم از این تعمیر کار برای کارتون استفاده نکنید چون اصلا هیچی سرشون نمی شد. این آقا حتی تعویض کار هم نبود.

سرویس و تعمیر پکیج
علیرضا

سلام کارشون ّبسیار خوب بود

سرویس و تعمیر آبگرمکن
Ali

من خیلی راضی بودم از کار و رفتارشون ...

M

سلام من حيوون خونگي دارم تعمير كار ديگه اي كه اومدن به اين خاطر داخل نيومدن ، ولي ایشون با یه نفر دیگه از همکاراشون اومدن هم زود اومدن هم همونجا داخل خونه خیلی زود مشکل رو بر طرف کردن. من از کارشون خيلي راضی بودم.

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading