بهمن معدندار

بهمن معدندار

4.4 ( از 5 نظر )
کمتر از 3 خدمت موفق
معرفی بهمن معدندار:

با سلام و سپاس اینجانب در زمینه نقاشی ونصب کاغذ دیواری وانواع طرح های موجود با رنگ حدود ۱۲سال هست که سابقه دارم در کمترین زمان ممکن سعی کرده ام بهترین وباکیفیت ترین کار رو تحویل مشتریان عزیز بدم.

  • 13 سال سابقه کار
  • بازدید محل رایگان ؛ ارائه قرارداد رسمی ؛تضمین کیفیت بالای کار ؛ استفاده از بهترین مصالح و با کیفیتترین نوع رنگ و خدمات پس از انجام کار.
مناطق تحت پوشش
  • هشتگرد
نظرهای مشتریان

مشتریان به بهمن معدندار بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.4
از 5 امتیاز
40%
60%
0%
0%
0%
جواد عظیمی

سلام. از نظر کار که واقعا کارشون عالی و با سلیقه هستن. و کارو سر وقت انجانم میدن. طبق قراردادی که با بنده داشتن هم از لحاظ کیفیت کار و هم قیمتی عالی بودن.بنده رضایت کامل از کار ایشان را دارم

محمد

با توجه به قیمت تعیین شده،متاسفانه ۵۰هزار تومان بیشتر شد.اگر برای خودتان مهر رسمی درست کنید و فاکتور تایید شده بدهید،بهتر است.

رستوران ته چین

آقا بهمن خیلی خیلی تو کارش حرفه ایه و اخلاق خیلی خوبی داره ، واقعا خوش ذوق و باسلیقه هستند و خیلی هم پشتکار دارن و کار و با جدیت و سرعت بالایی پیش میبرن من که رستوران دارم و زیاد مزاحم ایشون شدم خیلی از مشتریای رستوران شمارشون رو ازم گرفتن

علی زارعی

با سپاس فراوان از شما.راجع به کار شما بنظر بنده  خیلی دقت در کار دارید که کار با کیفیت و خوبی رو تحویل مشتری میدهید و  ممنونم ازتون که واقعا در زمانی که درقرارداد بابنده نوشتید کوتاهی انجام ندادید و در زمان تعیین شده کار بنده رو تحویل دادید ودر کل خیلی عالی بودید. سپاسگزارم از خوش اخلاقی شما در حین انجام وظیفه. عالی عالی.

نصیری

کارش درسته دمش گرم من راضی هستم

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading