قیمت شارژ گاز کولر گازی چقدر است؟

سرویس کولر گازی و اسپلیت
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
قیمت شارژ گاز کولر گازی چقدر است؟

قیمت شارژ گاز کولر گازی چقدر است ؟ قیمت کپسول گاز کولر گازی چقدر است؟ تعرفه خدمات کولر گازی 98 چگونه تعیین میشود؟  اینها چند نمونه از سوالات رایجی هستند که معمولا افراد با مشاهده علائمی از کم شدن شارژ گاز کولر گازی با پشتیبانان خدمت از ما مطرح می کنن

 

به طور کلی باید گفت که میزان قیمت شارژ گاز کولر گازی با توجه به میزان کم بودن شارژ کولر گازی و میزان شارژ مجدد گاز آن تعیین می گردد و همین امر سبب شده که کاربران در هنگام خرید، احتیاط بیشتری نسبت به انتخاب نوع برند کولر گازی انجام دهند .حال در ادامه همراه ما باشید تا شما را با  قیمت شارژ گاز کولر گازی بیشتر مطلع کنیم.

 

مزیت های سرویس کولر گازی آن هم به صورت دوره ای چیست؟

با شروع فصل گرما انجام سرویس کولر گازی جهت عملکرد و کارکرد بهتر کولر گازی امری ضروری است. سرویس های انجام شده توسط کولر گازی باید توسط سرویس کار مجرب و معتبر انجام گیرد . شما می توانید با سرویس دوره ای کولر گازی خود از عملکرد عالی آن در فصل گرما مطمئن بوده و با آرامش خاطر فصل تابستان را سپری کنید.

انجام سرویس های دوره ای باعث می شود که هزینه تعمیر کولر گازی در هنگام آسیب دیدن به شدت کاهش پیدا کند. همچنین با شارژ مجدد گاز کولر گازی خود می توانید سرمایش بیشتری را در هنگام استفاده از کولر گازی شاهد باشید. با انجام این سرویس ها هزینه برق دوره ای شما در فصول گرم سال نیز کاهش خواهد یافت.

 


دغدغه ی شما چیست ؟ هزینه سرویس کولر گازی یا قیمت شارژ گاز کولر گازی؟

با گسترش استفاده از کولر گازی در بین خانواده های ایرانی محاسبه هزینه سرویس کولر گازی به صورت دوره ای نیز به یکی از دغدغه های اصلی خریداران تبدیل شده است. با شروع فصل گرما اکثر دارندگان کولر گازی اقدام به سرویس کولر خود و یا شارژ مجدد گاز کولر گازی می نمایند.

در این بین عدم وجود یک قیمت ثابت برای هزینه سرویس کولر گازی و همچنین قیمت شارژ گاز کولر گازی باعث شده است که اکثر استفاده کنندگان از این وسیله سرمایشی در هنگام سرویس های دوره ای دچار سردرگمی و دغدغه شوند که آیا هزینه های پرداخت شده به ثبت خدمات انجام شده درست است یا خیر!


 

هزینه سرویس کولر گازی به چه عواملی بستگی دارد؟

معمولاً قیمت هزینه سرویس کولر گازی بسته به نوع کولر و همچنین سرویس های انجام شده توسط تعمیرکار مشخص می شود به همین دلیل قیمت یکنواختی برای این بخش وجود دارد. قیمت هایی که در این سایت به شما کاربر گرامی اعلام می شود بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه سرویس کولر گازی است.
پرداخت قیمت سرویس و شارژ گاز کولر گازی در محل و پس از انجام کار صورت می گیرد. همچنین می توان به صورت حدودی نیز قیمت نهایی سرویس را اعلام نمود. در شرایطی که نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه باشد هزینه آن جداگانه به مشتری اعلام خواهد و در صورت رضایت مشتری قطعه تعویض و یا تعمیر می شود.

 

فاکتور ها ی تعیین قیمت شارژ گاز کولر گازی 

در خصوص هزینه شارژ گاز کولر گازی نیز باید اعلام کرد که این قیمت به فاکتور ها و بخش های مهمی بستگی دارد که هر کدام می تواند در افزایش و یا کاهش هزینه نهایی تأثیر گذار باشد. هزینه و قیمت شارژ گاز کولر گازی شامل اجرت سرویس کار نیز می باشد.

در هنگام شارژ مجدد گاز کولر گازی یکی از فاکتور های مهم در تعیین قیمت شارژ گاز کولر گازی به نوع گاز فریون استفاده شده در کولر گازی ( کولر گازی معمولی باشد یا اینورتر باشد) و ظرفیت آن (حجم گاز قرار داده شده در کولر) بستگی دارد. هرچه ظرفیت گاز بیشتر باشد قیمت شارژ گاز کولر گازی نیز بیشتر خواهد بود.

 

اقدامات لازم جهت تعیین قیمت نهایی شارژ گاز کولر گازی

در خصوص قیمت شارژ گاز کولر گازی و محاسبه مبلغ نهایی آن بخش های زیادی وجود دارد که می تواند تأثیر گذار باشد که در ادامه به این بخش ها اشاره خواهیم کرد:

قدم اول ( بررسی تعیین میزان گاز تخلیه شده

در ابتدا باید میزان گاز تخلیه شده از کولر گازی را بررسی کرد. این کار به وسیله سرویس کار و با قرار دادن یک درجه گیج بر روی کولر گازی انجام خواهد شد. مقدار نرمال گاز موجود در کولر های گازی حدود 60 پی سی آی است. اگر از این مقدار کمتر باشد باید کولر گازی را مجدد شارژ نمود. در صورتی که گاز به صورت کامل تخلیه شده باید هزینه شارژ کامل بر اساس نوع و ظرفیت کولر گازی محاسبه خواهد شد.

 

قیمت شارژ کولر گازی چقدر است؟

 

قدم دوم ( بررسی علت تخیله گاز )

در خصوص شارژ مجدد گاز کولر گازی در ابتدا باید دلیل تخلیه گاز مشخص شود. تخلیه گاز کولر گازی ممکن است به علت نشت در یکی از قسمت ها باشد. نشت گاز کولر گازی معمولاً در یکی از بخش های جوینت تریزون ، صفحه تریزون ، لوله ها اتصالات داخل کمپرسور ، کندانسور و با لوله های دور درب باشد.
همچنین نشت گاز کولر گازی از لوله های محافظ ساکشن ، درایر و لوله های مویین نیز امکان پذیر است. سرویس کار در ابتدا باید مشخص کند که کدام یک از این بخش‌ ها باعث نشت و تخلیه گاز کولر گازی شده است. این عیب یابی محل نشت خود به تنهایی هزینه ای جداگانه دارد.

 

قدم سوم ( رفع نشتی گاز )

بعد از مشخص شدن محل نشت سرویس کار محل نشت را مسدود و به اصطلاح وکیوم می کند. رفع نشت گاز و مسدود سازی و وکیوم آن توسط سرویس کار نیز هزینه جداگانه دارد. در صورت استفاده از قطعه جداگانه در این بخش هزینه آن نیز توسط سرویس کار به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

 

قدم چهارم ( شستشوی مدار داخلی کولر گازی )

 در صورتی که گاز داخل کولر گازی نشتی پیدا کرده باشد این گاز به مدارات داخلی آن ممکن است آسیب وارد کند. به همین دلیل باید مدار داخل کولر گازی نیز توسط سرویس کار شسته و مورد بازبینی قرار گیرد . انجام شستشوی مدار توسط سرویس کار نیز هزینه ای جداگانه دارد.

 

قدم پنجم ( تعویض فیلتر )

بعد از رفع نشتی گاز باید فیلتر درایر نیز تعویض شود. به دلیل نشت گاز قبلی ممکن است این فیلتر ها آسیب دیده باشند. تعویض فیلتر درایر نیز هزینه ای جداگانه دارد.

 

قدم آخر ( هزینه های جانبی )

مانند مامی سرویس های انجام شده توسط تمامی سرویس کارها هزینه ای برای رفت و آمد و ایاب و ذهاب سرویس کار باید پرداخت شود و این هزینه نیز به فاکتور نهایی و مبلغ نهایی قیمت شارژ گاز کولر گازی اضافه می شود.


 

دقیق ترین هزینه سرویس کولر گازی چه قیمتی است؟

هزینه دقیق این خدمات سرویس کولر گازی در محل نصب کولر گازی محاسبه خواهد شد چرا که در هنگام سرویس ممکن است سرویس کار متوجه خرابی در یک بخش دیگر نیز شود و هزینه آن نیز به هزینه سرویس اولیه اضافه گردد. قبل از اینکه بخش های معیوب تعویض و یا تعمیر شوند سرویس کار این موضوع را با شما در میان میگذارد و در صورت رضایت و بنا بر خواسته شما مشتری گرامی اقدام به سرویس و یا تعمیر قطعه معیوب می نماید.

 

اختلاف هزینه سرویس کولر گازی و قیمت شارژ گاز کولر گازی چقدر است؟

باید به این نکته نیز اشاره شود که همان طور که در بالا اعلام شد دلیل اختلاف و تفاوت هزینه سرویس کولر گازی و همچنین اختلاف قیمت شارژ گاز کولر گازی در مدل کولر گازی و گاز استفاده شده در آن و آسیب های احتمالی وارد شده به کولر گازی می باشد.

 

تعیین هزینه سرویس کولر گازی و همچنین اطلاع از قیمت شارژ مجدد گاز کولر گازی تنها با یک تماس

شما می توانید برای انجام خدمات سرویس کولر گازی خود و همچنین اطلاع از هزینه سرویس کولر گازی و یا اطلاع از قیمت شارژ مجدد گاز کولر گازی با ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. قیمت های اعلام شده توسط ما همگی بر اساس نرخ ها و قیمت های مصوبه اتحادیه سرویس کولر گازی می باشد .این قیمت ها به صورت شفاف در هنگام سرویس و قبل از آن توسط کارشناسان ما و سرویس کاران ما به اطلاع شما خواهد رسید و در صورت رضایت شما نسبت به تعویض قطعه و سرویس مورد نظر اقدام خواهد شد. در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص انجام سرویس و یا شارژ مجدد گاز کولر گازی خود دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. مشاوران و کارشناسان ما به راحتی به تمام سؤالات شما پاسخ خواهند داد .

4.00 امتیاز از 6 رای

سرویس کولر گازی و اسپلیت

برای سرویس سرویس کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با سرویس کولر گازی و اسپلیت

مطالب مرتبط با سرمایشی

ترموستات کولر گازی
تعمیر کولر گازی سامسونگ

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading