مهندس سید باقر همایونی

مهندس سید باقر همایونی

4.8 ( از 5 نظر )
گواهینامه مهارت
10 خدمت موفق
معرفی مهندس سید باقر همایونی:

۰من مهندس سید باقر همایونی با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در خدمت شما مشتریان گرامی میباشم.ساخت کابینت ممبران و mdf .کمد دیواری ریلی. تخت کم جا .دکوراسیون مغازه و اداری با طراحی ۳d max. مشاوره و بازدید را یگان. کابینت از نهصد تومان به بالا .●●گروه تولیدی دیزاین داخلی بیوتی●● مجری به روزترین و لوڪس ترین سیستم های اشپزخانه(ڪابینت) و دڪوراسیون داخلی _مجری بازسازی واحد های فرسوده و قدیمی ساز با همه اڪیپ ها _اجرای ڪمد دیواری. جاڪفشی. دڪور ال سی دی. سرویس خواب. پارتیشن اداری و.... _بازسازی و تعمیرات تخصصی ڪابینت(تعویض درب و نمای روی ڪابینت،تعویض ڪابینت های خراب،تعویض صفحه و.....) و دڪوراسیون در ڪمترین زمان ممڪن با اڪیپ ڪاملا حرفه ای و ڪار بلد _مشاوره رایگان *تهران و ڪرج* ما تجربه ۲۰ ساله خود را در اختیار شما می گذاریم.بیشتر

  • گواهینامه مهارت مشاهده
  • 25 سال سابقه کار
  • جواز کسب و قراداد ما بین خودم و مشتری و مغازه فعال با بیش از ۲۰ سال تجربه کاری
مناطق تحت پوشش
  • کرج
نظرهای مشتریان

مشتریان به مهندس سید باقر همایونی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.8
از 5 امتیاز
80%
20%
0%
0%
0%
صبوحی

مهندس همایونی بسیار منصف ، وقت شناس ، متخصص و متهد هستند ، و از اخلاق و منش خوبی برخوردارند و بسیار از زحمات ایشان سپاسگذاریم . فقط کاش پیش از سفارش کار مشاوره دقیق تری برای انتخاب نوع کار بیان می کردند . ایشان برای ما کتابخانه لترون پیشنهاد داده بودند ولی عنوان نکردند که ممکن است در برش قسمت هائی از آن لب پر شود ، که با توجه به سفید بودن بیشتر خود را نشان می داد ، و اگر اطلاع کافی در مورد آن داشتیم شاید نوع کار را تغییر می دادیم . به هر حال صرفنظر از این مورد ، از کار ایشان ، نهایت رضایت را داریم .

نجاری
۳۹۱۳۴۶

ایشان ادم خوش قول و کار وارد با اخلاق خوش بودند

کابینت سازی و نصب کابینت
۳۹۱۳۴۶

خوش قول و کار واردو خوش اخلاق

کابینت سازی و نصب کابینت
"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. برای مشاهده خدمات فعال شهرتان و دسترسی به متخصصین بیشتر، با ما همراه شوید
مشاهده خدمات فعال کرج
کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید
loading