ترفندهای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار

ثبت درخواست " نظافت منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
ترفندهای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار

پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار دغدغه بسیار از افرادی است که کودک خردسال در خانه دارند. هم راستا با این مشکل پاک کردن لکه چایی روی دیوار گچی و انتخاب اسپری پاک کننده دیوار مناسب برای  پاك كردن دوده از ديوار گچی بوده که هر کدام با ترفندهای خاصی برای لکه بری و پاکسازی همراه است.

 به هرحال شما اگر قصد دارید که ترفندهای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار را یاد بگیرید با ما همراه شوید. راه حلی را که پیشنهاد می‌دهیم برای پاك كردن لکه ماژیک روي دیوار گچی و پاك كردن لکه ماژیک از روي چوب(وسایل چوبی سفید را چگونه تمیز کنیم)نیز جواب می‌دهد.

پاك كردن لکه ماژیک روي دیوار گچی

پاك كردن لکه ماژیک روي دیوار گچی تفاوت زیادی با پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار رنگ شده و شستشوی کاغذ دیواری ای که لکه ماژیک در آن نفوذ کرده،دارد. باید هنگام پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار مراقب باشید که به بافت و رنگ دیوار آسیبی نرسانید و لکه ماژیک روی دیوار پخش نشود.

برای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار باید بلافاصله با استفاده از یک دستمال مرطوب لکه ماژیک را از روی دیوار تمیز نمایید. سپس برای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار کمی اسپری مو حاوی الکل را روی لکه اسپری نمایید و با یک دستمال نرم لکه دیوار را پاک نمایید.

بهتر است از دستمال سفید استفاده کنید تا از رنگ پارچه اثری روی دیوار باقی نماند. ممکن است نیاز باشد این روند را تا از بین رفتن لکه ماژیک روی دیوار چندین بار تکرار نمایید. اما اگر موفق به پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار نشدید تا ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

دردسرهای متداول پاک کردن لکه ماژیک

  • پاك كردن ماژيك از روي بنر
  • پاك كردن ماژيك از روي چوب
  • پاك كردن لكه ماژيك از روي فرش
  • چگونه لکه ماژیک را از لباس پاک کنیم
  • چگونه ماژیک را از روی کاغذ پاک کنیم
  • حلال ماژیک غیر وایت برد
  • پاك كردن ماژيك وايت برد از لباس
  • حلال ماژیک جراحی

 

نحوه پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار چگونه است؟

 

پاک کردن لکه‌ها، آلودگی نشسته بر سطوح مختلف یکی از چالش برانگیزترین اقدامات در نظافت منزل است. بنابراین در این بخش  یک سری از رایج ترین موارد پاکسازی سطوح، ظروف و لوازم نگهداری شده در قسمت‌های مختلف منزل در کنار بررسی پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار را برای اطلاع بیشتر به اشتراک می‌گذاریم.

 

درصورتی که پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار بطور کامل انجام نشد، پیشنهاد می‌کنیم مقداری خمیر دندان روی لکه بمالید و چند دقیقه زمان دهید که روی لکه بماند و بعد با یک پارچه مرطوب خمیر دندان را پاک کنید. این روش برای پاك كردن ماژيك از روي دیوار گچی و پاك كردن ماژيك از روي چوب مناسب است.

 

پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار روغنی

یکی از روش‌های پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار که رنگ روغنی هستند، استفاده از یک محلول است:

 

طرز تهیه محلول برای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار

  • قبل از تهیه این محلول حتما توجه کنید که از دستکش استفاده کنید. سپس یک سطل آب گرم آماده کنید و به همراه نصف پیمانه بوراکس (borax) و یک قاشق غذاخوری آمونیاک و مقداری مایع شوینده با هم ترکیب کنید و این محلول را برای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار روی لکه بکشید.
  • فرمول دوم برای پاک کردن لکه ماژیک روی دیوار تهیه محلولی حاوی آمونیاک، آب لیمو و مقداری مایع شوینده است، کافی است این محلول را بر روی لکه ماژیک روی دیوار بکشید و با یک تکه پارچه آن را تمیز کنید.

4.5 امتیاز از 3439 رای


برچسب‌ها:
نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین