نحوه ریست کردن پکیج

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر پکیج"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نحوه ریست کردن پکیج

گاهی اوقات ریست کردن پکیج می‌تواند کار عیب‌یابی پکیج را برای شما انجام دهد. اگر مشکلی برای دستگاه شما پیش بیاید و کارکرد آن مختل شود، بهتر است با نحوه ریست کردن پکیج آشنا باشید. چرا که ممکن است با ریست کردن پکیج مشکل شما به کلی برطرف شود. در حالت کلی پس از یادگیری طریقه روشن کردن پکیج داشتن اطلاعات کافی در خصوص ریست کردن در نگهداری از این وسیله تاثیر بسزایی دارد. 

یکی از گام‌های موثر در عیب یابی پکیج گلدیران، بوتان و دیگر برندها برگرداندن تنظیمات دستگاه به حالت اولیه است.ریست کردن پکیج برندهای مختلف مراحل مخصوص به خود را دارد. در مجله خدمت از ما ضمن آموزش ریست کردن پکیج بوتان، ریست کردن پکیج ایران رادیاتور و ریست کردن پکیج گلدیران، به شما خواهیم گفت که دقیقا چه زمانی باید پکیج را ریست کرد.

نحوه ریست کردن پکیج بوتان

نکته مهم در نحوه ریست پکیج بوتان در انواع مدل‌هایش این است که این پکیج‌ها دکمه مشخصی برای ریست کردن ندارند. البته این موضوع بدین معنا نیست که شما نمی‌توانید ریست کردن پکیج بوتان را در منزل انجام دهید. یکی از اقدامات مهم و تاثیر گذار در روند سرویس پکیج بوتان یادگیری نحوه ریست کردن این دستگاه است. 

جالب است بدانید که بسیاری از ارورها یا خطاهای پکیج بوتان نیز با ریست آن برطرف می‌شود. بنابراین اگر زمانی پکیج‌تان با مشکلی مواجه شد، بهتر است قبل از هر اقدامی یکبار آن را خاموش و روشن کنید.بنابراین می‌توانید به این اقدام بعنوان یکی از روش‌های تعمیر پکیج بوتان نگاه کنید. در ادامه نحوه ریست کردن پکیج بوتان برای مدل‌های رایج این برند را توضیح داده‌ایم:

 

نحوه ریست کردن پکیج بوتان

 

در انواع و مدل‌های مختلف پکیج بوتان یافتن علت خطاهایی که در روند عملکرد دستگاه تاثیر دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. تشخیص علت روشن نشدن پکیج بوتان و همین طور درست کار نکردن آن با بروز علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری و پکیج نمونه‌های بارزی از این خطاها بوده که با اعمال ترفندهایی مثل ریست کردن قابل کنترل و رفع است. 

 

ريست كردن پكيج بوتان پارما، پرلا و ورونا

ريست كردن پكيج بوتان پارما، پرلا و ورونا با دکمه پیچی برای تنظیم دمای رادیاتور انجام می‌شود. برای ريست كردن پكيج بوتان پارما، پرلا و ورونا کافیست دکمه پیچی در سمت چپ پکیج را پیدا کنید، و روی حالت خاموش یا off قرار دهید. پس از آن پکیج را روی حالت تابستانه و بعد زمستانه قرار دهید. به همین سادگی ريست كردن دستگاه با توجه به طرز کار پکیج انجام می‌شود.

 

ريست كردن پكيج بوتان كالدا ونزيا و اپتیما

برای ريست كردن پكيج بوتان كالدا ونزيا و همچنین ريست كردن پكيج بوتان اپتیما بایستی مراحل یکسانی را دنبال کرد.

برای ريست كردن پكيج بوتان كالدا ونزيا بر اساس راهنمای خرید پکیج در این مدل ابتدا دکمه تغییر فصل را روی حالت استندبای قرار دهید. سپس همین دکمه را روی حالت تابستانه و بعد زمستانه قرار دهید، تا پکیج‌تان ریست شود. برای ريست كردن پكيج بوتان اپتیما نیز همین مراحل را انجام دهید.

 

نحوه ریست کردن پکیج بوتان مدل bn

این مدل قدیمی‌تر کلید استندبای ندارد. به همین دلیل، ریست کردن پکیج بوتان برای این مدل تنها با استفاده دکمه حالت تابستانه و زمستانه انجام می‌شود. برای ریست کردن پکیج بوتان مدل bn کافیست دکمه حالت تابستانه و زمستانه را یکبار روی حالت تابستانه و یکبار روی حالت زمستانه قرار دهید تا پکیج شما ریست شود.

برای مطالعه بیشتر روشن كردن آبگرمكن ديواري بوتان 

 

نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

 

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور نیز مانند ریست کردن پکیج بوتان ساده است. اگر چراغ قرمز رنگی را روی بدنه پکیج خود مشاهده کردید، باید پکیج خود را ریست کنید.

توجه داشته باشید که ریست پکیج ایران رادیاتور l28ff و مدل‌های دیگر زمانی کاربرد دارند که تنها تنظیمات دستگاه بهم خورد باشد. بنابراین اگر مشکل با ریست کردن پکیج ایران رادیاتور حل نشد، از ریست کردن چندباره خودداری کنید، و از یک متخصص کمک بگیرید.با اقدام به موقع برای تعمیر و سرویس پکیج در هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور در شرایط خاص جلوگیری کنید. 

 

ریست پکیج ایران رادیاتور  l28ff

برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور تنها باید دکمه ریست دستگاه را فشار دهید و نگه دارید. به همین راحتی ریست پکیج ایران رادیاتور  l28ffانجام می‌شود. پس از اینکار سایر چراغ‌های دستگاه روشن شده، و پکیج مجدد راه‌اندازی و آماده استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که علاوه بر ریست پکیج ایران رادیاتور l28ff، شما می‌توانید از این روش برای ریست کردن باقی مدل‌های پکیج ایران رادیاتور نیز استفاده کنید. البته اگر مدل پکیج ایران رادیاتور شما قدیمی‌تر است و دکمه ریست ندارد، می‌توانید دستگاه را از برق جدا، و پس از مدتی کوتاه (حداقل 10 دقیقه) آن را به برق وصل کنید. نحوه ریست کردن پکیج به این صورت روشی سنتی برای ریست کردن پکیج‌های قدیمیست.

علت روشن نشدن آبگرمکن دیواری با مشکلات پیش آمده در مسیر راه اندازی پکیج تفاوت داشته و در این شرایط داشتن اطلاعات کافی در خصوص فاکتورهای تعیین کننده تفاوت پکیج و آبگرمکن بسیار تاثیر گذار است. 

همچنین، اگر مایل هستید که علت روشن شدن چراغ ریست پکیج‌تان را پیدا کنید، دکمه ریست دستگاه را یکبار فشار دهید و کمی صبر کنید. اگر پکیج به کار خود ادامه داد، آن را رها کنید. اما اگر این چراغ دوباره روشن شد، بهتر است از یک تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

 

ریست کردن پکیج گلدیران

نحوه ریست کردن پکیج گلدیران به کمک دکمه مخصوص آن انجام می‌شود. ریست کردن پکیج گلدیران نیز می‌تواند اشکالات مختلفی از جمله فشار آب پایین پکیج گلدیران را رفع کند.

 

نحوه ریست کردن پکیج گلدیران

 

زمان مناسب برای ریست کردن پکیج

حال که نحوه ریست کردن پکیج بوتان، ایران رادیاتور و گلدیران را بررسی کردیم، بهتر است بدانیم اصلا چه زمانی باید نحوه ریست کردن پکیج را انجام داد.

یکی از اجزای مهم در پکیج‌های دیواری، برد الکترونیکیست. ممکن است به دلیل قطع و وصل شدن برق یا وجود مشکل در خود برد الکترونیکی، لازم باشد تا نحوه ریست کردن پکیج را انجام دهید و دوباره آن را راه‌اندازی کنید.

گاهی خطاهای نمایش داده شده در پکیج به دلیل قطع گاز یا میزان مصرف گاز پکیج نیز مشکلاتی سطحی را برای سیستم گرمایشی شما به وجود می‌آورد، که با نحوه ریست کردن پکیج برطرف می‌شود.در واقع وظیفه ارسال کد خطای پکیج بر عهده برد پکیج بوتان و سایر برندها در این وسیله است. 

در صورت بروز مشکلات ذکرشده، ممکن است پکیج شما از کار بیفتد و یا چراغ قرمز رنگی روی بدنه آن روشن شود. در این حالت شما باید با استفاده از نکاتی که در نحوه ریست کردن پکیج توضیح دادیم، پکیج خود را ریست کنید تا بتوانید مانند قبل از آن استفاده کنید.

البته یک نکته در نحوه ریست کردن پکیج را نباید فراموش کرد؛ اگر مشکلات به وجود آمده با ریست پکیج حل نشود، باید از متخصصان خبره برای رفع معایب پکیج کمک گرفت. همچنین، اگر دکمه ریست پکیج شما مرتبا روشن می‌شود، یعنی مشکلی جدی در سیستم وجود دارد که باید سریعا آن را برطرف کرد.

سخن پایانی

امیدواریم توضیحات ما برای نحوه ریست کردن پکیج بوتان، نحوه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور و نحوه ریست کردن پکیج گلدیران مشکل شما را حل کرده باشد. اما اگر باز هم پکیج شما خطا داد،یا با مشکلاتی مثل نیاز به تعویض سوپاپ بای پس پکیج ایران رادیاتور و سایر برنده ها در دیگر قطعات مواجه شد، بهتر است در اسرع وقت از یک تعمیرکار پکیج باتجربه کمک بگیرید.

برای پیدا کردن متخصصان سرویس و تعمیر پکیج در شهر خودتان می‌توانید در اپلیکیشن «خدمت از ما» و یا به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. از چند سرویس‌کار و تعمیرکار پکیج به رایگان پیشنهاد قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای رفع مشکلات سیستم گرمایشی‌تان انتخاب کنید.

سرویس و تعمیر پکیج
برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading