قیمت دکور و ویترین مغازه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه دکور و ویترین مغازه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به دکور و ویترین مغازه نیاز دارید؟

دکور و ویترین مغازه را به متخصصش بسپار

اگریک طرح اساسی در ذهنتان برای تغییر دکور مغازه و ویترین مغازه خود دارید، و یا برای بازگشایی مغازه جدید باید به فکر پیاده سازی یک طرح خلاقانه برای دکور و ویترین مغازه باشید این مطلب را از دست ندهید.

داشتن ارتباط با یک طراح کاربلد و خلاق که بتواند ایده ذهنی شما را متناسب با فضای دکور و ویترین مغازه پیاده سازی کند، خواسته همه صاحبان مغازه و فروشگاه است. در بازار آنلاین "خدمت از ما" امکان ثبت سفارش رایگان برای دکور و ویترین مغازه و برقراری ارتباط با طراحان داخلی متخصص و استعلام قیمت رایگان از این افراد، وجود دارد.

مشاهده پروفایل و سوابق کاری قبلی مشابه و همین طور ملاحظه نظرات کاربران در خصوص نحوه عملکرد متخصصین معرفی شده به شما در انتخاب یک فرد مناسب برای انجام دکور مغازه یا ویترین مغازه، کمک می‌کند.

 

ویترین مغازه (Shop showcase)

 

 

آشنایی با اهمیت ویترین مغازه

ویترین مغازه، اولین چیزی است که به چشم مشتری و خریدار می‌خورد. بنابراین جذابیت طرح و رنگ‌های به کار رفته در ویترین مغازه روی میزان فروش شما تاثیر مستقیم دارد. ویترین مغازه در نقش یک معرف عمل می‌کند، بنابراین ویترینی جایگاه خوب را به خود اختصاص می‌دهد که در وهله اول یک ارتباط دورادور بین شما و مشتری ایجاد کند.

ویترین مغازه وابسته به محصول مورد فروش متفاوت است که برای مثال به چند مورد در این قسمت اشاره می‌شود.

 

دکور مغازه (Shop decoration)

 

قیمت طراحی و ساخت دکور و ویترین مغازه چقدر است؟

قیمت دکور مغازه و قیمت ویترین مغازه، متناسب با اندازه مغازه، فضای اختصاصی برای نصب دکور و ویترین، نوع طرح موردنظر، مواد اولیه برای انجام کار دکور و ویترین مغازه، می‌تواند قیمتی متفاوت باشد.

پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" و ایجاد ارتباط با افراد متخصص در زمینه دکور و ویترین مغازه، می‌توانید قیمت دکور مغازه و قیمت ویترین مغازه پروژه خود را از متخصصین  بپرسید. با مشاهده قیمت‌های پیشنهادی، بهترین و مناسب‌ترین پیشنهاد را با شرایط خود انتخاب کنید.

 

قیمت ویترین مغازه

 

مزایای انتخاب طراح و سازنده دکور و ویترین مغازه در "خدمت از ما"

یافتن یک طراح دکوراسیون ماهر و متخصص برای انجام کار دکور مغازه ممکن است مدت زیادی شما را سردرگم کند و وقت شما را هدر دهد. حتی احتمال انتخاب یک طراح نابلد و غیر متخصص در طراحی و ساخت دکور مغازه علاوه بر وقت، هزینه شما را نیز به باد می‌دهد. اینجاست که مزیت استفاده از اپلیکیشن و وبسایت "خدمت از ما" برای یافتن بهترین متخصصین دکور و ویترین مغازه مشخص می‌شود.

شما می‌توانید بدون صرف هزینه و وقت برای یافتن یک طراح دکوراسیون برای نصب دکور و ویترین مغازه، در "خدمت از ما" سفارش خود را ثبت کنید؛ و به طور همزمان با چندین طراح دکوراسیون در ارتباط باشید و از آنها قیمت بگیرید. مشاهده سوابق کاری و همین‌طور نمونه کارهای متعدد افراد متخصص در این زمینه به شما در انتخاب متخصص طراحی و ساخت دکور و ویترین مغازه کمک می‌کند.

 

ویترین مغازه کوچک

 

ویترین مغازه پوشاک

نامناسب بودن ویترین مغازه پوشاک حتی ممکن است در بهتر دیده شدن اجناس داخل ویترین تاثیر منفی بگذارد. بنابراین انتخاب یک دکور و ویترین مناسب برای مغازه پوشاک و لباس تا حد زیادی جلب توجه و جذب مشتری می‌کند. با یک نگاه اجمالی به دکور فروشگاه‌های برند می‌توانید ارزش دکور و ویترین مغازه را برای فروش پوشاک درک کنید.

 

ویترین مغازه الکتریکی

یک مغازه الکتریکی مرتب با دکور و ویترین جذاب و چشم نواز در جذب مشتری‌های که سلیقه و نظم مغازه در وهله اول برایشان مهم است تاثیر زیادی دارد.

 

طراحی ویترین مغازه شال و روسری

 

طراحی ویترین مغازه شال و روسری

تعیین دکور و ویترین مغازه شال و روسری اولین قدمی است که در بهتر دیده شدن اجناس مغازه باید به آن توجه داشته باشید. بین شما و افرادی که نمی‌شناسید چشم‌ها و آنچه که می‌بینند در انتخاب مغازه و خرید بسیار موثر است.

 

ویترین مغازه پوشاک

 

ویترین مغازه کوچک

دکور و ویترین مغازه به همان اندازه که در فروشگاه‌ها اهمیت دارد در مغازه های کوچک هم باید به آن توجه شود.

 

بهترین رنگ برای دکور مغازه

با انتخاب بهترین رنگ برای دکور و ویترین مغازه روی جلب نظر و جذب مشتری برای خرید تاثیرگذار باشید. بهترین رنگ برای دکور مغازه همچنین متناسب با نوع مغازه شما و سلیقه شما دارد.

 

 

فروش ویترین مغازه

امروزه ارزش ویترین مغازه به حدی بالا رفته است، که افراد در هنگام خرید و فروش، ویترین مغازه را نیز قیمت گذاری می‌کنند. گاها افراد برای تغییر دکور، اقدام به فروش ویترین مغازه می‌کنند.

 

مدل ویترین مغازه

 

نحوه ثبت سفارش طراحی دکور و ویترین مغازه در "خدمت از ما"

برای انتخاب یک طراح مناسب با شرایطتتان و همین‌طور کسی که بتواند از ایده ذهنی شما یک دکور مغازه مناسب و جذاب تحویل دهد، با یک ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" کار خود را به متخصصین طراحی ویترین و دکور مغازه معرفی شده در آنجا بسپارید.

پس مشورت با افرادی که برای انجام کار شما اعلام آمادگی کرده‌اند و استعلام قیمت کار مورد نظرتان می‌توانید با مشاهده نظرات کاربران درباره عملکردشان بهترین طراح را متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

با ثبت سفارش خدمات در وبسایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما به راحتی می‌توانید تنوع ارائه در دکوراسیون و طراحی بخصوص ویترین مغازه مشاهده کنید و وابسته به نیاز خود برای ارتباط با متخصصین ثبت سفارش کنید.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 7 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
دکور و ویترین مغازه

نظرات

سمیه اروندی
سمیه اروندی
5
4 خدمت موفق
دکور و ویترین مغازه
کامیار ویسی

در طراحی و سرعت عمل و هماهنگی و صداقت کار ایشان بینظیر هستش

loading