آموزش دیلیت یا حذف اکانت تلگرام

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آموزش دیلیت یا حذف اکانت تلگرام

گاهی دیلیت اکانت تلگرام یا حذف اکانت تلگرام (delete account telegram) به صورت خودکار و گاهی باتصمیم خود فرد انجام می‌شود. برخی مواقع، افراد به دلایل متفاوت تصمیم به حذف اکانت تلگرام خود و دور ماندن از این شبکه اجتماعی می‌گیرند. برنامه دیلیت اکانت تلگرام از طریق خود اپلیکیشن تلگرام امکان پذیر نیست. در ادامه نکات پیرامون دیلیت اکانت تلگرام، علت حذف خودکار اکانت تلگرام، برنامه حذف اکانت تلگرام، لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام و ... به صورت کامل توضیح داده می‌شود. 

 

مطالب مرتبط با حذف اکانت تلگرام که در ادامه می‌خوانیم:

 

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟

گزینه حذف اکانت تلگرام (delete account telegram) برخلاف اینستاگرام، در داخل خود اپلیکیشن نیست. به همین دلیل امکان پاک کردن اکانت تلگرام در داخل برنامه تلگرام وجود ندارد. برای دیلیت اکانت تلگرام خود باید از طریق سایت رسمی اپلیکیشن این کار را انجام دهید. در ادامه، برنامه دیلیت اکانت تلگرام به صورت کامل توضیح داده می‌شود.

آیا با حذف اکانت تلگرام از ریپورت شدن تلگرام جلوگیری می‌کنیم؟

خیر. برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند با دیلیت اکانت تلگرام خود، از ریپورت تلگرام جلوگیری می‌کنند و برای این کار اکانت خود را حذف می‌کنند و دوباره وارد تلگرام می‌شوند. در صورتی که ریپورت تلگرام براساس شماره انجام می‌شود.

 

علت حذف خودکار اکانت تلگرام

در تلگرام قابلیتی وجود دارد که اگر فرد برای طولانی مدت وارد حساب کاربری خود نشود، اکانت تلگرام او به صورت خودکار حذف می‌شود. تنظیمات مربوط به این بخش به صورت پیش فرض روی 6 ماه قرار دارد. به این صورت است که اگر تا 6 ماه بعد از آخرین زمانی که در تلگرام آنلاین بوده‌اید، اکانت شما آنلاین نشود، حذف اکانت تلگرام شما به صورت خودکار انجام می‌شود. 
توجه کنید که مدت زمان حذف خودکار اکانت تلگرام، قابل تغییر است. می‌توانید این زمان را کاهش دهید یا برای جلوگیری از حذف خودکار اکانت تلگرام خود، زمان آن را افزایش دهید (این مدت زمان از یک ماه تا یک سال قابل تغییر است).

 

زمان پیش فرض برای حذف خودکار اکانت تلگرام را چگونه تغییر دهیم؟

برای تغییر زمان پیشفرض برای حذف خودکار اکانت تلگرام برای نسخه اندروید تلگرام مسیر زیر را بروید:
1. settings (تنظیمات)
2. privacy and security (حریم خصوصی و امنیت)
3. advanced 
4. delete my account if away for
در این مرحله یکی از گزینه‌ها را انتخاب کرده و زمان پیش فرض را تغییر دهید.


 

آموزش تصویری تغییر پیش فرض حذف خودکار اکانت تلگرام

جلوگیری از علت حذف خودکار اکانت تلگرام

 

شما می‌توانید یکی از گزینه‌های تصویر بالا را که به صورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله است، انتخاب کنید. هر گزینه‌ای را که انتخاب کردید، اگر پس از آخرین زمان آنلاین بودنتان در تلگرام، تا این مدت زمانی که انتخاب کردید در تلگرام آنلاین نشوید، اکانت تلگرام شما به صورت خودکار حذف می‌شود.

بنابراین با توجه به توضیحات بالا، اگر کاربری هستید که دیر به دیر از تلگرام استفاده می‌کنید، برای جلوگیری از حذف اکانت تلگرام خود حتما این مدت زمان را افزایش دهید.

 

نکات مهمی که قبل از حذف اکانت تلگرام به آن توجه کنید:

با حذف اکانت تلگرام، تمامی اطلاعات موجود مثل مخاطبین، چت های خصوصی، گروه‌ها، چت‌های خصوصی، عکس ها و ویدیوها همه در کانال تلگرام از بین می‌روند و شما بعد از دیلیت اکانت تلگرام خود به هیچکدام از آنها دسترسی ندارید.
اگر بعد از حذف اکانت تلگرام خود قصد دارید با همان شماره‌ای که اکانت خود را حذف کرده‌اید، مجدد از تلگرام استفاده کنید حتما توجه کنید که اطلاعات قبلی قابل بازیابی نیست و شما به عنوان کاربر جدید وارد تلگرام می‌شوید.

 

روند گام به گام حذف اکانت تلگرام چگونه است؟

روند گام به گام دیلیت اکانت تلگرام و حذف اکانت تلگرام را دنبال کنید:

 

گام اول: لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام

اگر تصمیم به حذف اکانت تلگرام خود دارید مراحل زیر را انجام دهید (با لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام):
برای حذف اکانت تلگرام ابتدا برروی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه حذف اکانت تلگرام از طریق لینک مستقیم شوید یا می‌توانید آن را در مرورگر خود کپی کنید. بعد از آن طبق تصاویر و مطالب زیر پیش بروید تا موفق به دیلیت اکانت تلگرام خود شوید. https://my.telegram.org/auth

 

گام دوم حذف اکانت تلگرام

بعد از کلیک بر روی لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام، وارد صفحه مانند تصویر زیر می‌شوید. حال برای شروع حذف اکانت تلگرام در محلی که در تصویر مشخص شده شماره خود را وارد کنید. توجه کنید شماره ای که با آن اکانت تلگرام خود رو ساخته اید وارد کنید و قبل از شماره کد کشور ایران 98+ را وارد کنید.
حال next بزنید و ادامه دیلیت اکانت تلگرام خود را انجام دهید.

 

حذف اکانت تلگرام ، دیلیت اکانت تلگرام بدون کد

 

گام سوم دیلیت اکانت تلگرام

  • در این مرحله کدی مشابه تصویر زیر به تلگرام شما ارسال می‌شود.

  • سپس کد ارسال شده را در بخش موردنظر یعنی در Confirmation code مطابق تصویر زیر وارد کنید.  بعد از آن دکمه Sign in  را بزنید.

 

برنامه دیلیت اکانت تلگرام ، دیلیت اکانت تلگرام طلایی

 

گام چهارم حذف اکانت تلگرام

در اینجا اگر کد را به درستی وارد کنید وارد صفحه مدیریت اکانت تلگرام می‌شوید. در اینجا باید گزینه Delete Account را انتخاب نمایید تا به لینک حذف اکانت تلگرام منتقل شوید.

 

​​​​​​
حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم ، دیلیت اکانت تلگرام طلایی

 

گام پنجم دیلیت اکانت تلگرام

در مسیر دیلیت اکانت تلگرام، پس از کلیک برروی Delete Account وارد صفحه ای مطابق تصویر زیر می‌شوید. در این مرحله از حذف اکانت تلگرام در بخش why are you leaving دلایل حذف اکانت تلگرام خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که وارد کردن اطلاعات در این بخش اجباری نیست و اگر این قسمت خالی باشد مشکلی در روند دیلیت اکانت تلگرام شما به وجود نمی‌آید.

در نهایت روی دکمه Delete My Account کلیک کنید.

 

لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام

 

گام آخر حذف اکانت تلگرام

در مرحله آخر برای تایید نهایی دیلیت اکانت تلگرام مشابه تصویر زیر پنجره‌ای باز می‌شود که از شما می‌پرسد که از حذف اکانت تلگرام خود مطمئن هستید؟ اگر همچنان تصمیم به دیلیت اکانت تلگرام یا همان حذف اکانت تلگرام خود دارید، روی دکمه قرمز رنگ که با عنوان Yes, delete my account  کلیک نمایید.

 

دیلیت اکانت تلگرام چگونه است ، دیلیت اکانت تلگرام با اس ام اس

 

اگر تمامی مراحل را طبق تصاویر و مطالب این مقاله انجام دهید، به راحتی موفق به حذف و دیلیت اکانت تلگرام خود خواهید شد.

4.5 امتیاز از 1608 رای


تعمیرات موبایل و تبلت
برای سرویس تعمیرات موبایل و تبلت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین