پویا

پویا

3.5 ( از 12 نظر )
15 خدمت موفق
معرفی پویا:

با سلام مدیر شرکت خدماتی نظافتی پویا هستم فعالیت ما ادر زمینه تامین نیروی انسانی مورد نیاز منازل و ادارات می باشد و همچنین سم پاشی و نگهداری کودک و سالمند هم انجام می دهیم .

  • با مدیریت شرکت خدماتی پویا
  • تاسیس شده در سال 1390
  • بازگشت هزینه در صورت نارضایتی مشتری
مناطق تحت پوشش
  • کرج
نظرهای مشتریان

مشتریان به پویا بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

3.5
از 12 امتیاز
25%
25%
33%
8%
8%
علی

نیروی شما با تاخیر سر کار امدند و سرعت و دقت و کیفیت پایینی داشتند در برخی موارد سهل انگاری های عمدی داشتند و در مواردی ما خودمون کمکشون کردیم در کل اصلا کیفیت نطافت مورد رضایت نبود و در پایان متاسفانه با سفارش غلط شما درخواست وجه خارج از توافق داشتند .البته من بین ایشان و سایر جوانهای بیکار و بی عار به جهت اینکه تازه کار و جوان بودند و برای تامین معیشت چنین شغلی را انتخاب کردند تفاوت قایل میشوم ولی در خصوص مهرات ایشان اصلا رضایت نداشتم.

نظافت منزل
بهنام

پروتکل کامل رعایت نشد ولی کیفیت نظافت بد نبود .

نظافت راه پله و مشاعات
حمیدرضا

بسیار بد قول در زمان حضور نیرو بجای عذرخواهی در قبال بد قولی بی احترامی به مشتری تبلیغات کاملا بی پایه و اساس

نظافت منزل
رويا

زدن ماسک جدی نمیگرفتند و بعضی وقتها در میاوردند خانم خوبی بودند به موقع اومدند ولی خیلی سطحی کار میکردند زیاد خودشون خسته نمیکردند خیلی سریع کارو تموم میکردند با تلفنم خیلی زیاد صحبت میکردند در کل خیلی معمولی بودند

نظافت منزل
رامین

بسیار بدقولی کردن ، متاسفانه کارگر سه ساعت بعد از زمانی که قرار بود برسد ، آمد و کار تا تاریکی شب طول کشید! متاسفانه فردای اتمام کار ، گزارش سرقت دو جفت از کفشهای گران قیمت از جاکفشی واحد طبقه دوم گزارش شد!

نظافت راه پله و مشاعات
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading