درخواست خدمات آنلاین نظافت

ثبت درخواست " نظافت منزل "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
درخواست خدمات آنلاین نظافت

خدمات نظافت منزل و استفاده از خدمات آنلاین نظافت، به شما کمک می‌کند که بدون دردسر همیشه خانه و محل کار تمیز، پاکیزه و مرتبی داشته باشید. برای خدمات نظافت منزل که شامل نظافت منزل، نظافت ساختمان، نظافت راه پله، نظافت محل کار و ... است، به راحتی می‌توانید سفارش آنلاین نظافتچی را در اپلیکیشن نظافت منزل ثبت کنید.

اگر بخواهید خدمات نظافت منزل توسط خانم جوان انجام شود و تمایل به در خواست نظافتچی خانم آماده به کار دارید، می‌توانید نظافتچی خانم آنلاین انتخاب کنید. در صورت ثبت سفارش خدمات آنلاین نظافت، از بهترین شرکت‌‌های خدماتی برای انجام خدمات نظافت منزل، نظافتچی به سوی شما اعزام می‌شود.

 

مزایای استفاده از خدمات نظافت منزل

عده‌ای باور دارند در صورت به کارگیری خدمات نظافت منزل، نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که باید و شاید تمیز نمی‌کند. در واقع به عقیده این افراد، تعرفه نظافت منزل هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است.

اما باید گفت در حقیقت این طور نیست، بلکه استفاده از خدمات نظافت منزل، فوایدی نیز در پی دارد. در صورت نیاز فوری به نظافت، بالا بودن متراژ منزل برای نظافت و کمبود وقت و انرژی، کمک گرفتن از خدمات نظافت منزل، کار را برای ما راحت خواهد کرد. خوب است بدانید سفارش آنلاین نظافتچی،  برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایتان حفظ و ذخیره می‌کند. در صورتی که خانم هستید و با حضور نظافتچی آقا در منزل راحت نیستید، امکان یافتن  نظافتچی خانم آنلاین برای شما وجود دارد.

 

خدمات نظافت منزل و سفارش آنلاین نظافتچی شامل چه مواردی می‌شود؟

اگر این سوال برای شما پیش آمده باشد که خدمات نظافت منزل شامل چه مواردی می‌شود و خدمات آنلاین نظافت، چه سرویس‌هایی را پوشش می‌دهد، لیست زیر را مطالعه بفرمایید.

 • خدمات نظافت منزل در آشپزخانه و وسایل آن، مثل کابینت و ...
 • استخدام نظافتچی خانم آنلاین
 • سفارش آنلاین نظافتچی برای راهروها، راه پله، پارکینگ و سایر مشاعات
 • شستشوی دیوارها
 • نظافت اختصاصی اتاق خواب
 • انجام خدمات نظافت منزل در مورد حمام و سرویس بهداشتی
 • تی و جارو کشیدن کف منزل
 • شستشوی شیشه و پنجره
 • شستشوی ظروف
 • شستشوی قالیچه‌های کوچک

 

خدمات آنلاین نظافت و خدمات نظافت منزل

 

نکات مهم در ثبت سفارش خدمات نظافت منزل

پیش از اقدام به سفارش آنلاین نظافتچی باید به چند نکته توجه کنید. در وهله اول باید مشخص کنید خواسته‌های شما از خدمات آنلاین نظافت چیست. برای مثال صرفا می‌خواهید دیوارها شستشو شوند یا راه پله‌ها تمیز شوند، درخواست خدمات نظافت منزل برای تمیزکاری آشپزخانه را دارید یا می‌خواهید تمام بخش‌های منزل تمیز شوند.آیتم‌های مشخصی در لیست احتمالی درخواست کار از دید کاربران وجود داشته که مشابه موارد زیر است.

 

مورد دیگر برای اجرای موارد اشاره شده و لیست کارهای خانه تکانی در مواقع خاص درخواست نظافتچی خانم آنلاین و عدم اهمیت جنسیت نظافتچی برای شما است. در کنار موارد ذکر شده، هنگام استفاده از خدمات آنلاین نظافت، باید متراژ منزل خود را نیز در نظر بگیرید. هرچه فضا بزرگتر باشد، به طبع ساعات کار کرگر نظافتچی بیشتر خواهد بود. باید حجم بیشتری شوینده تهیه کنید و دستمزد بالاتری نیز باید بپردازید.

 

نحوه درست انتخاب شرکت خدمات آنلاین نظافت

سفارش آنلاین نظافتچی، منوط بر این است که بتوانید شناخت نسبی در مورد کارگران و شرکت خدماتی پیدا کنید. بهترین راه در این گونه مواقع، استفاده از تجربیات دیگران است. اگر برای خدمات نظافت منزل، از بازارهای آنلاین خدمات استفاده می‌کنید، معمولا این امکان برای شما فراهم شده تا متخصصین مختلف را بر اساس امتیاز و نظرات دیگر کاربران، با یکدیگر مقایسه کنید. 

مجموعه خدمت از ما، برای خدمات نظافت منزل نیز مانند سایر خدمات با وسواس، نیروی خدماتی خود را انتخاب می‌کند و با بررسی سوابق کاری و اخلاقی نیرو نظافتچی (نظافتچی خانم آنلاین و نظافتچی آقا)، کارکنانی مورد اعتماد و کاردان برای خدمات نظافت منزل شما می‌فرستد. در مورد اجرای این فرایند؛ نیاز به اقدام خاص و پیچیده‌ای نیست. شما با انتخاب خدمات آنلاین نظافت و پاسخ به چند سوال در مورد خدمات نظافت منزل و انتخاب متخصص مورد نظرتان، بقیه کارها را به ما بسپارید.

 

سفارش آنلاین نظافتچی برای خدمات نظافت منزل

سوالاتی که قبل از سفارش خدمات نظافت منزل بهتر است جواب آن را بدانید:

 • تمایل دارید نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم برای شما ارسال شود. (در صورت نیاز می‌توانید هر دو را انتخاب کنید).
 • برای خدمات نظافت خود چند ساعت به کارگر نظافت منزل نیاز دارید؟
 • هزینه خدمات نظافت برای هر ساعت کار چقدر است؟
 • تمایل دارید مواد و تجهیزات مورد نیاز را کارگر نظافت منزل و شرکت خدماتی تهیه کند یا به صورت شخصی آن‌ها را تهیه می‌کنید.

 

نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا؟ انتخاب با شماست.

هزینه نظافتچی خانم برای انجام خدمات نظافت منزل به دلیل دقت و ظرافت بالا، معمولا بیشتر از نظافتچی آقاست. پس احتمالا در صورت انتخاب  نظافتچی خانم آنلاین، باید هزینه بیشتری بپردازید. در حین  سفارش آنلاین نظافتچی، برای کارهایی نظیر نظافت راه پله، نظافت ساختمان و در کل اموری که به توان بدنی بیشتری نیاز است بهتر است نظافتچی آقا انتخاب کنید. خدمات نظافت منزل می‌تواند هم از طریق نظافتچی خانم انجام شود و هم نظافتچی آقا.

خدمات آنلاین نظافت، این امکان را ایجاد کرده که شما بسته به شرایط و همینطور تفکراتتان، نظافتچی‌ای را انتخاب کنید که مناسب شما است. در واقع استخدام کارگر خانم یا آقا در هنگام  سفارش آنلاین نظافتچی، کامل به خواست خود شما وابسته است.

 

خدمات نظافت منزل به صورت آنلاین

 

هزینه خدمات نظافت منزل و خدمات آنلاین نظافت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت خدمات نظافت بر اساس خانم یا آقا بودن کارگر نظافت منزل، تعداد نیروی مورد نیاز برای نظافت منزل، ساعات کار، متراژ خانه، تعداد اتاق‌ها، تعداد سرویس بهداشتی و ... تعیین می‌شود. برای کارهایی از قبیل شستشوی مبلمان، شستشوی کاغذ دیواری و یا شستشوی فرش و از بین بردن بوی بد فرش با انواع پاک کننده مثل شامپو فرش، شرکت خدماتی نظافتی معمولا هزینه جدایی دریافت می‌کنند و هزینه این خدمات نظافت از هزینه نظافت منزل جداست.

در کل، برای تعیین هزینه خدمات نظافت منزل باید به نوع خدماتی که می‌خواهید توجه کنید. برای مثال نظافت محیط داخلی منزل هزینه متفاوتی در قیاس با نظافت راه پله و مشاعات خواهد داشت. هزینه ایاب و ذهاب کارگر نظافت نیز به مبلغ پرداختی افزوده خواهد شد.

 

شرایط ارسال کارگر نظافت منزل برای خدمات آنلاین نظافت

پیش از سفارش آنلاین نظافتچی برای خدمات نظافت منزل به قوانین و شرایط زیر توجه کنید:

 • نیروی نظافتچی خانم آنلاین تنها در صورتی اعزام می‌شود که حداقل یک خانم در محلی که نظافت انجام می‌شود حضور داشته باشد.
 • هزینه بازگشت کارگر نظافت منزل بعد از ساعت 8 شب بر عهده مشتری است.
 • در صورت راضی نبودن از خدمات نظافت منزل نیروی فرستاده شده تا 1 ساعت بعد از شروع کار می‌توانید درخواست جدید برای اعزام کارگر نظافت منزل دهید.
 • برای تمیز کردن دیوارها باید نظافتچی مرد انتخاب شود که هزینه بالاتری دارد.
 • هزینه فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز نظافتچی از قبیل مواد شوینده، انواع تی، جارو، چهارپایه، روزنامه، دستمال مخصوص نظافت و ... بر عهده مشتری می‌باشد.
 • در شرایط ثابت اصولا نسبت به استخدام کارگر خانم برای نظافت منزل برای اجرای لیست کارهای خانه اقدام می‌شود.

 

در هنگام نظافت ساختمان به این نکات توجه کنید

در هنگام ثبت سفارش و درخواست اعزام کارگر خانم برای نظافت منزل تهران و دیگر شهرها و همین طور نظافتچی مرد توجه به نکات زیر امری ضروری است.

 • از آنجایی که رفت و آمد اکثر افراد ساکن ساختمان از طریق آسانسور است، بهتر است در هنگام انجام خدمات نظافت به نظافت آسانسور دقت و توجه بیشتری شود.
 • پنجره‌ها دریچه ورود نور و روشنایی به ساختمان هستند، شیشه‌های پاک و تمیز فرصت ورود نور و روشنایی بیشتری به ساختمان را می‌دهد، بنابراین هنگام انجام خدمات نظافت شیشه‌ها فراموش نشود.
 • باید به مدت زمان لازم برای از بین بردن لکه‌ها توجه کرد و هنگام خدمات نظافت حتما از مواد شوینده مناسب جهت از بین بردن لکه سطوح استفاده کند. (استفاده از مواد شوینده‌ی قوی برای شما عوارض جانبی به همراه خواهد داشت).
 • برای نظافت منزل بهتر است از نظم خاصی پیروی شود. از بالا ترین قسمت منزل شروع و به پایین ترین قسمت منزل ختم شود.
 • نظافت راه پله‌ها یکی از مهم ترین قسمت‌های نظافت ساختمان می‌باشد زیرا در هنگام ورود خیلی توجه افراد را جلب می‌کند. نظافت راه پله‌ها که شامل جارو کردن پله‌ها، تمیز کردن نرده‌ها، لکه گیری سطوح کف و دیواره‌ها و مرتب کردن گلدان‌هاست.
 • در هنگام دریافت خدمات نظافت برای تمیز کردن درب پارکینگ و درب حیاط بهتر است از سطل آب و مواد شوینده استفاده کرد. فقط باید توجه کرد که نباید از فاصله دور آب روی درب ریخته شود زیرا باعث خراب شدن لوازم برقی مثل آیفون می‌شود.

 

سخن آخر

مطلب فوق، حاوی نکاتی پیرامون دریافت خدمات نظافت منزل است. فواید خدمات آنلاین نظافت در این مقاله گردآوری شده است. برای سفارش آنلاین نظافتچی این امکان را دارید که درخواست نظافتچی خانم آنلاین را به ثبت برسانید. خدمات نظافت منزل برای مواردی کاربرد دارد که به صورت فوری به نظافت منزل احتیاج دارید و یا نیروی کافی برای نظافت به صورت شخصی را ندارید. عوامل تاثیرگذار در هزینه خدمات نظافت منزل و خدمات آنلاین نظافت نیز در این متن بیان شده است.

4.5 امتیاز از 1731 رای


نظافت منزل
برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین