محمدرضا صفری

محمدرضا صفری

5
درباره من:
با سلام من بیشتر از ۱۳ سال هست که در زمینه کارهای فنی ساختمانی سیم کشی صفر تا صد ساختمان هوشمند ۱ و ۲ و پیشرفته فعالیت دارم. که شامل:سیم کشی صفر تاصد ساختمان،نصب ایفون تصویری و کدینگ و غیره، نصب دوربین مداربسته و دزدگیر ،نصب انتن مرکزی و ماهواره مرکزی، سیم کشی تلفن ، سانترال و شبکه ،سیم کشی و طراحی سالن های کنفرانس ، استخر و موتورخانه به طور پیشرفته میباشد. تمامی کارهای ساختمانی و فنی با قیمت مناسب و بهترین کیفیت و با بهترین متریال انجام میشود و کار شما را به صورت کتبی ضمانت میکنم و در صورت نارضایتی شما تمام وجه برگشت داده می شود.
تهران
work list
30
خدمات موفق
happy
80% راضی
sad
20% ناراضی
5
15 نظر
مشتری
- سفارش تعمیر هود

لطفا پیگیری کنید هود تعمیر شده با هزینه ۲۶۰ که گرفتن مجدد خراب شد

علی
- سفارش برق کشی ساختمان

بسیار خوش قیمت و خوش قول و در عین حال دلسوز

مهدی
- سفارش تعمیر آیفون تصویری و صوتی

بسیار منظم، دقیق و خوش برخورد

Soude
- سفارش سیم کشی ساختمان

من از عملکرد ایشون راضی هستم چون یه مشکلی تو سیم کشی بود که ایشون با مهارت بسیار عالی عیب یابی کردن و با بهترین عملکرد مشکلاتو رفع کردن بسیار ایمن کار کردن و به کارشون وارد بودن به موقع کارو تحویل دادن و با اخلاق بودن قیمت منصفانه گفتن و با اینکه در ادامه کار حجم کار بیشتر شد و چند سفارش دیگه هم بهشون دادیم قیمتو بالا نبردن و معلوم بود که سابقه کاری و تجربه خوبی در زمینه ساختمانی داشتن به طور کلی بسیار راضی هستم.

شیرین
- سفارش تعمیر ماشین

زحمت خودشونو کشیدند ولی لطف کنید هر پرسنلی رو برای همون کاری که تخصص دا ره بفرستید نمیشه که یه نفر کار ساختمونی و فنی انجام بده در عین حال متخصص تعمیر ماشینم باشه اصلا چنین چیزی نمیشه ایشون زحمت خودشونو کشیدن ولی نه در حد حرفه ای و نه در حدی که راضی کننده باشه من قید کرده بودم که متخصص حرفه ای میخوام در نهایت راضی کننده نبود کاری که تحویل دادن.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. برای مشاهده خدمات فعال شهرتان و دسترسی به متخصصین بیشتر، با ما همراه شوید
مشاهده خدمات فعال تهران
کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید
loading