احمد رضا اکبری آذر شربیانی

احمد رضا اکبری آذر شربیانی

3.9 ( از 32 نظر )
44 خدمت موفق
معرفی احمد رضا اکبری آذر شربیانی:

با عرض سلام تخریب وبازسازی و لوله کشی سردوگرم وپکیچ ولوله کشی گرمایش از کف نصب رادیاتو ونصب متورخانه و تصویه خانه وبرق صنعتی وساختمان انجام میشود مشاوره رایگان درخدمت شما هستیم حتما آدرس وشماره تلفن خودتان را بگذاریدممنونبیشتر

  • 25 سال سابقه کار
  • تاسیسات ولوله کشی وبرقکاری وسرویس
مناطق تحت پوشش
  • کرج
نظرهای مشتریان

مشتریان به احمد رضا اکبری آذر شربیانی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

3.9
از 32 امتیاز
59%
16%
6%
3%
16%
م

این آقا ۳۰ میلیون پول گرفت و ۱۰ میلیون ضایعات از ساختمون ما برد و قرار شد در عرض یک ماه تخریب و لوله کشی و برق کشی و دیوار چینی و گچ کاری و سرامیک و کاشی انجام بده اما بعد از ۱۵ روز هنوز تخریب تموم نشده بود و هر روز به یه بهانه سر کار نیومد ۳ روز گفت مریضم و ۲ روز هم رفته بود مراسم عزاداری و ۲ روز هم جمعه بود در کل یک هفته سر کار نبود ، قرار اول ۴۱ میلیون بود اما بعد از گرفتن پول هر روز بهانه می آورد و تا ۶۵ میلیون قیمت را بالا برد. بعد از قطع همکاری پول را پس نمیداد و به زور ۵ میلیون پس داد و آخرش هم میگه فرض کن یه پولی از شما به من رسیده. اگه سرمایه و وقتتون براتون مهمه به این آقای مثلا محترم اطمینان نکنید چون نه تخصص داره و نه تعهد. حلال نمیکنم.

لوله کشی ساختمان
زهرا

از کارشون اصلا راضی نیستم چند بار هم تماس گرفتم دوباره بیان بدقولی کردن نیومدن

نصب سینک ظرفشویی
رضوی

حضور به موقع

تشخیص ترکیدگی لوله
داوود اکبری

آقای شربیانی بسیار خوش اخلاق وخوش برخورد هستن و کاملا با تجربه و مهارت عالی دارن و واقعا منصف هستن .

شهرام

با سلام و احترام . ایشان با مهارت و تخصص عالی ، خوش قولی مثال زدنی ، وظایف خود را به نحو احسن و مطلوب انجام دادند و بنده در مجموع از ایشان واقعا کمال رضایت را دارم . مقرر شد در خصوص برنامه های بعدی تاسیسات مورد نیاز خودم از کمک های ایشان استفاده کنم . بسیار بسیار مودب و با اخلاق هستند . نصب ابگرمکن را از ایشان درخواست کرده بودم و عالی شد . مکتوب نمودن صحیح و با انصاف رزومه ها ، هم کمک به کرامت و حقوق شهروندی می کند و هم در خصوص تشویق متخصصین با تجربه بازاریابی و احقاق حقوق می نماید . با تشکر از سایت و لینک شما در خصوص معرفی ایشان .

نصب آبگرمکن
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading